El yapımı düğün davetiyesi modelleri

Düğün çoğu insanın hayatında bir kez yaşadığı en önemli olaylardan biri. Bu nedenle her aşaması ayrı zahmetli ve özen isteyen bir iştir. Hayatınızda önem verdiğiniz kim varsa sizi bu mutlu gününüzde yalnız bırakmamak için orada olacaktır ancak tek bir şartla! Davetiyesini ellerinizle verdiyseniz… Evet, düğün davetiyesi işte bu kadar önemli bir yer kaplamaktadır. Hâl böyle olunca hazır tasarımlardan seçilmiş düğün davetiyesi modelleri bazı çiftlere yetersiz gelebiliyor. Bu nedenle dünyada kendin yap ruhuna sahip birçok çift düğün davetiyelerini elleriyle hazırlamaktalar.

El-yapimi-dugun-davetiyeleri-03

El yapımı düğün davetiyesi modelleri her aşamasıyla el yapımı sayılmaz aslında. Çünkü işin içine baskı, print gibi işlemler de giriyor. Ancak grafik tasarımdan biraz anlıyorsanız bu kısımları da kendiniz halledebilirsiniz. Baskı işi halledildikten sonra geriye süsleme kalıyor. Bunun için de kurdelalardan tutun, servis peçetelerine kadar hemen her şeyi kullanabilirsiniz. Evde düğün davetiyesi nasıl yapılır merak edenler için hoş bir örneğin nasıl yapıldığını video anlatımdan izleyebilirsiniz. Malesef İngilizce olarak.

Evde düğün davetiyesi hazırlamak çoğu kişiye bir angarya olarak görülebilir ancak vakit ve nakit sorununuz yoksa süper eğlenceli bir olay haline de gelebilir. AŞağıdaki ilham almalık güzel davetiye örnekleri bunun bir kanıtı gibi.

9 Comments

  1. Kalp yetmezliği 13 Ağustos 2015 Cevapla
  2. Malatya Haber 13 Ağustos 2015 Cevapla
  3. sohbet 13 Ağustos 2015 Cevapla
  4. İsimlerin Anlamı 13 Ağustos 2015 Cevapla
  5. Gss borç sorgulama 15 Ağustos 2015 Cevapla
  6. Fullindirlab. 16 Ağustos 2015 Cevapla
  7. anaokulu kitaplık 18 Ağustos 2015 Cevapla
  8. Ankara Evden Kaçış 23 Ağustos 2015 Cevapla
  9. Hera 7 Mart 2016 Cevapla

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe