Keçeden Çanta Yapımı Resimli Anlatım

Sizlerde el işi yapmaya meraklı iseniz ve kendi çantanızı kendiniz yapmayı arzu ediyorsanız sizlere özel olarak hazırladığımız keçeden çanta yapımı modellerini inceleyebilir ve kendinize ve isterseniz sevdiklerine çanta yaparak onları mutlu etmenin yollarını bulabilirsiniz. Son zamanlarda çok popüler hale gelen kendin yap keçe işleri arasında yerini alan keçe çantalar hem maliyet olarak ucuz hem de yapımı oldukça zevkli olan bir uğraş olarak sizlerin karşısına çıkacaktır. Siz sevgili bayanlar isterseniz kendi stilinize uygun olarak renkli keçelerden çantalar yapabilirsiniz. Daha önce sizlerle paylaştığımız keçe çanta tarifine ulaşmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Farklı bir model sayfanın devamına bakmanız yeterli.

keçeden çanta yapımı

keçeden el çantası yapımı

Keçeden çanta yapımı ile ilgili resimleri sizler için derledik ve her renk kıyafetinize uygun olarak hazırlayabileceğiniz çanta modellerini sizler ile paylaşmaya başladık. Kumaş satan yerlerden temin edebileceğiniz renkli keçeler ile harikalar yaratmak artık sizlerin elinde ve istediğiniz renkte çantanın sahibi olabilir ve bende bu çantayı artık nasıl yapabilirim diye düşünmekten vazgeçebilirsiniz. Sizlerin usta parmaklarınız arasında bu çanta yapımı her zaman çok kolay olacak ve sizlerde kendi eseriniz ile mutlu olacaksınız. Keçeden çanta nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıda sizler için harika bir örnek çanta yapılışı hazırladık.

Keçeden Çanta Yapımı

Keçeden El Yapımı Çanta Yapımı

El işi beceriniz ve kendi fikirlerinizi uygulayabileceğiniz bu şık çanta modelleri sayesinde sizlerde en şık modelleri elde edecek ve isterseniz çantanızın üstüne düğmelerden aksesuarlar yapabilir, isterseniz çiçeklerden motif yaparak şık modeller uygulayabilirisiniz. Keçeden çanta yapımı her zaman kolay olacak ve sizler eserleriniz ile gurur duyacaksınız. Keçeden sadece çanta değil isterseniz bebekleriniz patikler hazır edebilir isterseniz kapı süslerini de keçelerden hazırlayarak şık bir ortam yaratabilir ve boş zamanlarınızı en şık hali ile değerlendirerek sizlerde keyifli zaman yaşayabilirsiniz. İsterseniz bu güzel emeğiniz para karşılığı arkadaşlarınıza ve çevrenize satabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Keçe fiyat olarak hem ucuz ve hem de ekonomik olarak sizlerin etkilemeyeceksiniz. Hadi hanımlar hemen renkli keçe alan ve sizlerde en şık çanta modellerini yaratın. İşte size harika bir keçe çanta yapımı resimli anlatım olarak aşama aşama siz de uygulayabilirsiniz.

Keçeden Çanta Yapımı

 

Kece-Canta-Yapimi-02 Kece-Canta-Yapimi-03 Kece-Canta-Yapimi-04 Kece-Canta-Yapimi-05 Kece-Canta-Yapimi-06 Kece-Canta-Yapimi-07 Kece-Canta-Yapimi-08 Kece-Canta-Yapimi-09 Kece-Canta-Yapimi-10 Kece-Canta-Yapimi-11 Kece-Canta-Yapimi-12 Kece-Canta-Yapimi-13 Kece-Canta-Yapimi-14 Kece-Canta-Yapimi-15 Kece-Canta-Yapimi-16 Kece-Canta-Yapimi-17 Kece-Canta-Yapimi-18 Kece-Canta-Yapimi-19 Kece-Canta-Yapimi-20 Kece-Canta-Yapimi-21

Daha önce paylaştığımız farklı keçe işlerine aşağıdaki bağlantıları tıklayarak erişebilirsiniz.

Keçe Çiçek Modelleri ve Yapılışları

Keçeden Kalemlik Yapımı

Keçe tabanlı patik yapımı

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe