Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

İğne oyası modelleri çok sevilen ve öğrenilen oya modelleri arasındadır. Bu kadar çok beğenilmeyi de hak etmektedir tabi. Oldukça şık ve gösterişli bir model ve örgü tekniğidir. İğne oyası havlu kenarları ise oldukça gösterişli ve oldukça şık olmaktadır. Bu yüzden kolay iğne oyası havlu kenarı örnekleri çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü yapım aşamasında kolay bir şekilde yapılmasının yanında da bittiği zaman çok şık bir görüntü sağlamaktadır. Güzel ve el emeği ile yapılmış olan bu şık olmasının yanında gösterişli bir havlu kenarı örneğinin çeyizlerde yer alması gerektiği birçok kişinin ortak fikridir. Bu nedenledir ki kolay havlu kenarları çokça tercih edilip yapılmaktadır.

kolay iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Kolay iğne oyası havlu kenarı örnekleri arasından birkaçı mutlaka hoşunuza gidecektir.  Siz de en çok hoşunuza giden havlu kenarını yapabilir ve güzel günlerinizde de kullanabilirsiniz. Anneler kızlarının böyle uğraşlarla örgü işleri ile ilgilendiğini görmeyi çok ister. Kolay bir iğne oyası modelini yaparken hem stresinizden kurtulup hobi olarak yapabilir hem de annenizin gönlünü edebilirsiniz.

kolay iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Kendi ellerinizle bir şey yapmış olmak ise size çok iyi gelecek ve sizi mutlu edecektir. Yaptığınız bu şık ve kolay iğne oyası havlu kenarını çeyizinizin bir parçası olarak kullanabileceğiniz gibi çok sevdiğiniz birine de hediye edebilirsiniz. Böyle bir parçayı kendi ellerinizle yapmış olmanın mutluluğu ve haklı gururunu yaşamalısınız. Kısaca hem hobi olarak yapıp streslerinizden kurtulup hem de güzel ve yeni işler yapmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

kolay iğne oyası havlu kenarı örnekleri

Kendiniz için yapmış olduğunuz iğne oyası havlu kenarı yıllar sonra sizi gülümsetecektir. Kolay iğne oyası havlu kenarları örnekleri ile yeni bir deneyim kazanmaya ne dersiniz? Bu örnekler sadece öğrenmeye yeni başlayanlar için değil de örgü seven iğne oyası havlu kenarı şıklığını yaşamak ve yaşatmak isteyen birçok kişinin işine yarayacaktır. İğne oyasının her zaman zorlayıcı değil de kolay örneklerinin de mevcut olduğunu ve havlu kenarı içinde rahatlıkla kullanıldığını göreceksiniz. Kolay havlu kenarı modelleri size daha zor modeller için gerekli şevki kazandıracaktır. Sizde iğne oyası havlu kenarı örnekleri içinden hoşunuza giden ve ilginizi çekenleri yapmaya hemen başlayın.

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

İğne oyası nasıl yapılır bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız daha önce sizlerle paylaştığımız iğne oyası teknikleri ile ilgili derslere gözatıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Kolay iğne oyası örneklerinden başlayarak en kompleks iğne oyası motiflerini yapmaya geçebilirsiniz böylece. Tavisyemiz öncelikle kendine bir bir jargona sahip olan iğne oyası konusuyla ilgili teknikleri öğrenerek başlamanız. Daha sonra motfilerin nasıl yapıldığı ile ilgili anlatımlara geçebilirsiniz. Başlarda zorlansanız da pes etmeyin zira unutmayın ki bütün güzel kendin yap örneklerinin hepsi belli bir el alışkanlığı kazandıktan sonra yapılabiliyor. İlgili konulara aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İğne Oyası Teknikleri

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne Oyası Çiçek Nasıl Yapılır?

 

 

One Response

  1. Heyriye 7 Temmuz 2016 Cevapla

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe