Tahta Paletlerden Mobilya ve Dekorasyon Yapımı

Genellikle evlerimize aldığımız büyük çaplı beyaz eşya türü şeylerin yanında mecburen giren paletler hakkında şimdiye kadar hep yanlış düşünmüşüz. Şimdiye kadar hep atılacak bir angarya ya da yakılacak odun gözüyle baktığımız paletler birkaç küçük rötuşlar harika mobilyalara dönüşebiliyor. Palet değerlendirme özellikle bahçe ve yazlık için mobilya yenileme konusunda düşünebileceğiniz en ekonomik çözümlerden bir tanesi. Elde edeceğiniz paletlerden bahçe mobilyası, sedir, koltuk hatta asma yatak dahi yapabilirsiniz. Bunun için müsait bir yer ve biraz el becerisi yeterli. Tahta paletlerden mobilya ve dekorasyon yapımı konusunda size ilham verecek birkaç örnek derledik.

Tahta Paletlerden Bahçe İçin Köşe Takımı

Gördüğünüz gibi 4-5 paleti boyayıp vernikledikten sonra harika bir set çıkartabiliyorsunuz. Paletlerden köşe takımı orta sehpasına kadar kullanıma hazır.

Paletlerden mobilyalar

Paletlerden neler yapılabilir diye sormanıza gerek herşey biraz efor bol bol hayalgücüne bağlı. Tabii paletlerle mobilya yapımı kısmını halledip bırakmak olmaz, biraz süsleyip etrafa uydurmak da gerek.

paletten-mobilya-yapimi (5)

Tahta paletlerden bahçe mobilyası

Özellikle veranda ya da bahçede kullanabileceğiniz neredeyse sıfır maliyetle yapılmış bir palet koltuk…

Tahta Paletlerden Sedir

Palet Koltuk

Tahta Paletlerden Mobilya

Tahta paletlerden bahçe mobilyası

Paletlerden koltuk takımı yapmayı düşünüyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken ilk şey tekerler olmalı. Palet koltuğunuzu sedirinizi tekerlekli yaparsanız hem yer değiştirmesi kolay olur hem de başka bir mobilyaya dönüştürmeniz mümkün olur. Örneğin; minder ve yastıkları kaldırıp üzerine bir örtü sererek fevkalade bir masa olarak kullanabilirsimiz.

Paletlerden mobilyalar

4 Comments

  1. konya forklift firmaları 26 Şubat 2016 Cevapla
  2. Koltuk modelleri 10 Mart 2016 Cevapla
  3. Bin Turizm Yapı Anonim Şirketi 15 Mayıs 2016 Cevapla
  4. yüksel 13 Haziran 2017 Cevapla

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe