Yaratıcı Kapı Süsleme Fikirleri

Kapı, her mekanda ilk olarak gözgöze geldiğimiz unsur olması bakımından oldukça önemlidir. Zira nereye girersek girelim ilk önce kapısını görürüz ve fikirlerimiz, duygularımız ona göre şekillenir. İster ev olsun ister kreş ya da anaokulu olsun şimdi sizlerle paylaşacağımız yaratıcı kapı süsleme fikirleri ile misafirlerinize sıcak bir karşılama yapmanız çok daha kolay olacak.

Görselleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli!

[td_block_ad_box spot_id=”custom_ad_2″ spot_title=”- Reklam -“]

Kapı süslemeleri denince akla hemen çelenkler gelse de aslında birkaç ufak dokunuşlar çizme, şemsiye vb. her şey güzel bir süse dönüşebilir. Biraz kurdela birkaç da yapay çiçekle sonbahar için harikulade kapı süsleri elde edebilirsiniz.
kapı süsleri

Son yıllarda ev dekorasyonunda sık sık kullanılan bir diğer süsleme yöntemi ile monogramlardır. Çeşitli malzemelerle elde edebileceğiniz isminizin baş harfleri şık bir fiyonk ile gayet hoş bir kapı süsüne dönüşebilir.
monogram kapı süsleri

Karatahta ve tebeşiri en son ilkokulda görmüş olabilirsiniz ancak bu retro ikili pekala misafirleriniz için güzel bir hoşgeldin yazısı oluşturmalarına engel değil.  Ortaboy bir karatahtayı güzel bir çerçeve ile birleştirip tebeşirle yaratıcılığınızı konuşturabilirseniz ortaya oldukça neşeli karşılama tabelaları çıkartabilirsiniz.
yazı tahtası kapı süsü

Bu kadar şenlikli olmasa da klasik yöntemlerle ağırbaşlı süsler de oluşturabilirsiniz. Bunun için en kolay yollardan birisi de hasır sepetlerle çiçekleri kullanmaktır. Seper olarak farklı materyaller de kullanabilirsiniz.kapi-süsleri-2

Bunlar dışında el yapımı kapı süsleri konumuza farklı örnekler bulabilirsiniz.

4 Comments

  1. Kitty 19 Ağustos 2015 Cevapla
  2. beşiktaş çilingir 27 Ağustos 2015 Cevapla
  3. genco 31 Ağustos 2015 Cevapla
  4. genco 31 Ağustos 2015 Cevapla

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe