Yeni Lif Örnekleri 2016

Örgü banyo lifleri yapım kolaylığı nedeniyle çoğu kadının örgü işlerine başlarken ilk tercihi oluyor. Ayrıca sentetik liflerden daha fazla su tuttuğu ve köpürdüğü için de temizlik ve sağlık açısında birçok evde tercih ediliyor. Hâl böyle olunca lif örnekleri arayıp bulmak da evhanımlarının ciddi mesai ayırdığı işlerden biri haline geldi. Lif modelleri araştırmasına girişen kadınların en çok karşılaştığı sorunlardan bir tanesi de orijinal lif örnekleri bulmakta yaşanan zorluktur. Bu nedenle biz de 2016 lif örnekleri derlemesi hazırlayarak sizlere birbirinden güzel yeni lif örnekleri sunmak istedik. 50’den fazla örnek bulabileceğiniz derlememizin içinde kare, yuvarlak, lahana, motifli liflerden tutun da çiçekli, düz, sade ya da kese liflere kadar birçok tür mevcut. Yapımı kolay olanlar da var bir sanat eseri gibi ilmek ilmek işlenen de. Artık örgü tecrübenize göre yapmak için hangisini seçeceğiniz tamamen kişisel zevkinize kalmış.

Yeni Lif Örnekleri ve Modelleri 2016

Büyük hallerini incelemek için beğendiğini örneğe tıklayabilirsiniz.

 

Kadınlarımızın örgü işleri konusunda ne kadar hamarat olabildiklerinden bahsetmiştik. Ancak örgü konusunda fazla tecrübesi olmayan ve kendini geliştirmek isteyenler için lif nasıl örülür temalı birkaç video anlatım eklemek istedik. En temel örgü teknikleri kullanılarak yapılan bu çalışmalarla kısa sürede siz de işin mantığını öğrenerek ileri seviye lif modelleri örmeye başlayabilirsiniz. Bir sonraki aşamada tığ işi lif örnekleri gibi daha özenli çalışmalara imza atabilir özgün tasarımlarınızı çıkartabilirsiniz. Bunun için bol bol lif yapılışı videoları izleyerek sabırlı olmanız gerekiyor. Yeterli deneyime ve el becerisine sahip olmadan karmaşık modellere girişirseniz sonuç hüsran olacağı gibi hevesiniz de kırılabilir. Hiçbir kendin yap meraklısının bu akıbete uğramasını istemeyiz.

Lif nasıl örülür?

Yeni başlayanlar için temel örgü tekniklerini bu videoyu dikkatle izleyip uygulayarak öğrenebilirsiniz. Video kalitesini YouTube ayarlarınızı özelleştirerek artırabilirsiniz.

Daha fazla ilham almalık lif örnekleri incelemek isterseni daha önce paylaştığımız konulara mutlaka gözatın!

Yeni Lif Örnekleri ve Modelleri – 2016

40 Adet Yeni Lif Örnekleri

Hayvan Motifli Lif Örnekleri

Çiçekli Lif Örnekleri

Leave a Reply

Bumerang - Yazarkafe